RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco strip warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco -02.08.223D.00 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco -02.08.223D.00 2.45 Inch Electric Element 250w with Warmer Grsds-36d
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | -02.08.223D.00 |
| Manufacturer Part # | -02.08.223D.00 |
| Height | 1.05" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 33.1" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco -02.08.223D.00 115v 250w 31-1/2" ( Bracket To End Of Terminal ), Hatco, Warmer Grsds-36d.
