RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02-08-132 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02-08-132 1.5 Inch Electric Heating Kit for Foodservice Systems
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-08-132 |
| Manufacturer Part # | 02-08-132 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 62.2" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-08-132 Kit Ele Gr66 1560w 120v (.260)
