RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket countertop hot food display warmers.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02-08-118-00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02-08-118-00 68 1/2 Inch Heating Element Electric Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-08-118-00 |
| Manufacturer Part # | 02-08-118-00 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 69" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-08-118-00 Heating Element 240v/1725w 68 1/2"
