Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02-08-112 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02-08-112 44 1/2 Inch .260 Dia Electric Warmer Element
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-08-112 |
| Manufacturer Part # | 02-08-112 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 45" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-08-112 .260 Dia Element
