RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco strip warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.08.026D strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.08.026D 26-1/2 Inch Heating Element Electric Hatco Food Warmer
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.08.026D |
| Manufacturer Part # | 02.08.026D |
| Height | 1.7" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 28.55" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.08.026D Heating Element 120v 450w, 26-1/2" Long Overall, Hatco Food Warmer Series Gr30
