Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02.07.017 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.07.017 4-7/8 Inch Ceramic Element Electric Hatco Glo-ray
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.07.017 |
| Manufacturer Part # | 02.07.017 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.07.017 Element Ceramic 240v 500w, 4-7/8" X 2-1/2" 2 Wire Leads, Hatco Glo-ray Fry Holding Station Grfhs-21 Grfhs-pt26
