RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.06.228.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.06.228.00 4.25 Inch Electric Heating Element with Stainless Steel
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.06.228.00 |
| Manufacturer Part # | 02.06.228.00 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.06.228.00 Heating Element 208v 750/1625w
