RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco specialty cooking equipment.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.05.961.00 specialty cooking equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.05.961.00 6.9 Inch Electric Heating Element Stainless Steel
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.05.961.00 |
| Manufacturer Part # | 02.05.961.00 |
| Height | 1" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.05.961.00 1050w 208v 6 Pass Itq Elem 315
