RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.05.669.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.05.669.00 12 Inch Black Heater Glass Surface for Food Warming
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.05.669.00 |
| Manufacturer Part # | 02.05.669.00 |
| Height | 2.05" |
| Width | 12.8" |
| Depth | 20.35" |
| Weight | 1.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.05.669.00 1110w 120v Blkt Htr Grss 20x37
