RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.05.300.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.05.300.00 18 Inch Electric Freezer Stainless Steel with Compact Design
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.05.300.00 |
| Manufacturer Part # | 02.05.300.00 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.05.300.00 325w 240v Bk Frystation Blankt
