RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco strip warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02-05-204 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02-05-204 11-1/2 Inch Element Blanket Electric Foil 150 Watts
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-05-204 |
| Manufacturer Part # | 02-05-204 |
| Height | 2.95" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 12.85" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-05-204 Blanket Foil Element 120v 150w 11-1/2" X 19"., Hatco Grcw-1
