RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02-04-501-00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02-04-501-00 4.65 Inch Electric Heating Element 5000W Stainless Steel
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-04-501-00 |
| Manufacturer Part # | 02-04-501-00 |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 13.1" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-04-501-00 Kit Ele 5000w 240v 11 1/2"
