RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.03.022.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.03.022.00 3.95 Inch Fuse Block 15a 600v 2-pole G Class
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.03.022.00 |
| Manufacturer Part # | 02.03.022.00 |
| Height | 1.35" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.03.022.00 Fuse Block 15a 600v 2p G Class
