Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hatco 02.03.014 Fuse 600v 2 Amp Time Lag 13/32 Inch by 1 5/16 Inch Circuit Protection
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.03.014 |
| Manufacturer Part # | 02.03.014 |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.03.014 Sc-2 Fuse 600v 2 Amp Time Lag, 13/32" X 1 5/16", Sc-02
