Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Merco aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Merco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Merco 02-03-010-00 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merco 02-03-010-00 11/16 Inch Jjs-35 Fuse 600V 35 Amp Very Fast Acting
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-03-010-00 |
| Manufacturer Part # | 02-03-010-00 |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-03-010-00 Jjs-35 Fuse 600v 35 Amp, T-tron Space Saver Very Fast Acting, 11/16" X 1 9/16"
