RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.01.411.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.01.411.00 PCB 2.75 Inch Electric Heat Well Control Module
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.01.411.00 |
| Manufacturer Part # | 02.01.411.00 |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.01.411.00 Pcb 120 208 240v Heat Well Con
