RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02-01-403-00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02-01-403-00 Mini Relay 1.1 Inch SPDT 120V AC with 3 Ohm Resistance
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-01-403-00 |
| Manufacturer Part # | 02-01-403-00 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-01-403-00 Relay Mini 120vac Spdt 3 0res
