Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket holding and proofing cabinets.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02.01.204.00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.01.204.00 Thermistor Probe 3/8 Inch Mpt Stuffing Box for Hatco Fdwd-1
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.01.204.00 |
| Manufacturer Part # | 02.01.204.00 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.01.204.00 Temp/level Thermister Probe, 3/8" Mpt Stuffing Box, Hatco Display Cabinet Fdwd-1
