RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco heated shelf food warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02-01-098 heated shelf food warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02-01-098 3.95 Inch Electric Toaster Relay Metal 35A 240V
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-01-098 |
| Manufacturer Part # | 02-01-098 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-01-098 Toaster Relay Dpdtp 35a 240v
