RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02.01.097.00 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.01.097.00 Relay 2.5 Inch with Crescor Compatibility
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.01.097.00 |
| Manufacturer Part # | 02.01.097.00 |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.01.097.00 Relay, Crescor Co151x185b Co151xua5b Co151xwua5b H137pwsua12c, H137pwsua6c H137pwsua9c H137wsrrc2020c H137wsua12c, H137wsua5c H137wsua6c H137wsua9c H138npscdom2, H138npscdom3 H138pws1834c H138ws1816c H138ws1834c, H138ws185c Hcdh2020 Hcwh2020, , ***for Southbend 1180402 Use Ap# 8012344***
