RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.01.015.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.01.015.00 4.05 Inch Electrical Contactor Standard 110/120AC 3P 50res
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.01.015.00 |
| Manufacturer Part # | 02.01.015.00 |
| Height | 3.05" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.01.015.00 Contactor Std 110/120ac 3p 50res
