RestaurantSupply.com is your trusted source for Blakeslee commercial dishwashers.
- Authorized Blakeslee dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blakeslee 01967 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blakeslee 01967 2.8 Inch OEM Crank for Commercial Food Processing Equipment
| Manufacturer | Blakeslee |
|---|---|
| Model Number | 01967 |
| Manufacturer Part # | 01967 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blakeslee 01967 Crank