RestaurantSupply.com is your trusted source for Keating cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Keating dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Keating 019408 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Keating 019408 2.65 Inch Pilot Tube OEM for Commercial Fryers and Cooking
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 019408 |
| Manufacturer Part # | 019408 |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 11.35" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating 019408 Runner Pilot Tube Fryer 14cm 1
