RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 018794 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer 018794 5.25 Inch Caster Stem Swivel Black Steel for Freezers
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 018794 |
| Manufacturer Part # | 018794 |
| Height | 3.25" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 018794 Caster Stem Swivel 4"od Black)