Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass restroom faucets.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass 018293-45 restroom faucets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass 018293-45 1.07gpm Blue Shield OEM Restroom Faucet - United States
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 018293-45 |
| Manufacturer Part # | 018293-45 |
| Height | 6.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 018293-45 Blue Shield 1.07gpm For Eb 0107 J Swv