RestaurantSupply.com is your trusted source for Vita-Mix juicers bar blenders and milkshake machines.
- Authorized Vita-Mix dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vita-Mix 018008 juicers bar blenders and milkshake machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vita-Mix 018008 13 Inch Back Cover Only for Vita-Mix Blenders
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | 018008 |
| Manufacturer Part # | 018008 |
| Height | 11.9" |
| Width | 13.2" |
| Depth | 24.1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix 018008 T&g 2 Compact Back Cover Only