RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 017998 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 017998 O Ring 1/2 Inch ID 5/8 Inch OD OEM for Taylor Freezer
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 017998 |
| Manufacturer Part # | 017998 |
| Height | 4.15" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 7.15" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 017998 O Ring 1/2id X 5/8 Od