RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass 017420-45 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass 017420-45 24 Inch Flex Hose 9/16 Inch Female X 1/2 Inch NPSM
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 017420-45 |
| Manufacturer Part # | 017420-45 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 017420-45 24 Flex Hose 9/16 24un F X 1/2npsm F