RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 01686.0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 01686.0000 1.3 Inch Strain Relief Bushing Steel Tension Management
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 01686.0000 |
| Manufacturer Part # | 01686.0000 |
| Height | 1" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 01686.0000 Bushing Strain Rlf Str 7k 2