RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial deep fryers.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 016804 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 016804 2 Inch Grommet Umbrella for Henny Penny Fryers
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 016804 |
| Manufacturer Part # | 016804 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 016804 Grommet, Henny Penny Fryer Cfa-500 Cfa-600 Ofg-390 Ofg-391, Pfe-500 Pfe-561 Pfe-580kfc Pfe-581 Pfe-590 Pfe-591, Pfe-592 Pfe-600 Pfg-500 Pfg-561 Pfg-600 Pfg-680kfc, Pfg-690 Pfg-691
