Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 016613 4 Inch Wiper Gasket for Bally Refrigeration Units
Item:
#1445215
Technical details
| Manufacturer | Bally |
|---|---|
| Model Number | 016613 |
| Manufacturer Part # | 016613 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 63" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 016613 4 Inch Wiper Gasket for Bally Refrigeration Units
$61.21
Unit price
/
Unavailable