Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 016549 Door Gasket 7 Inch with EPDM Rubber for Refrigeration
Item:
#1443879
Technical details
| Manufacturer | Bally |
|---|---|
| Model Number | 016549 |
| Manufacturer Part # | 016549 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 36" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 016549 Door Gasket 7 Inch with EPDM Rubber for Refrigeration
$184.66
Unit price
/
Unavailable
