RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn -01637-0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn -01637-0000 5 Ft Power Cord with 5-15P Plug for Commercial Use
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | -01637-0000 |
| Manufacturer Part # | -01637-0000 |
| Height | 0.95" |
| Width | 9.15" |
| Depth | 11.05" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn -01637-0000 5 Ft 5 15p Power Cord Bunn