Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle grill scrapers and brushes.
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle 0161 grill scrapers and brushes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 0161 6 Inch Scraper Grill with #26-3687 Blade Stainless Steel
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 0161 |
| Manufacturer Part # | 0161 |
| Height | 5.81" |
| Width | 6" |
| Depth | 14.16" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 0161 Grill Scraper, Includes # 26-3687 Scraper Blade 6" Wide
