RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 0160194-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 0160194-S 14 Inch Stainless Steel Electric Food Warmer with I Control
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 0160194-S |
| Manufacturer Part # | 0160194-S |
| Height | 11" |
| Width | 14" |
| Depth | 24" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 0160194-S Food Wrmr 208v I Cntrl W/o Drain
