RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 0156150 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 0156150 10 Inch Electric Heater Metal for Foodservice System
| Manufacturer | Seco |
|---|---|
| Model Number | 0156150 |
| Manufacturer Part # | 0156150 |
| Height | 2.4" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 18.8" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Seco 0156150 Heater 208v