RestaurantSupply.com is your trusted source for Vita-Mix juicers bar blenders and milkshake machines.
- Authorized Vita-Mix dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vita-Mix 015467 juicers bar blenders and milkshake machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vita-Mix 015467 11 Inch Stainless Steel Electric Commercial Blender with Robust Design
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | 015467 |
| Manufacturer Part # | 015467 |
| Height | 1.1" |
| Width | 11.05" |
| Depth | 16.1" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix 015467 Vita Prep3 Label Legacy
