Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vita-Mix juicers bar blenders and milkshake machines.
- Authorized Vita-Mix dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vita-Mix 015461 juicers bar blenders and milkshake machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vita-Mix 015461 8.55 Inch Dual-Speed Labeler Stainless Steel Compact Design
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | 015461 |
| Manufacturer Part # | 015461 |
| Height | 0.45" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix 015461 Label 2 Speed Lbl101