Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vita-Mix juicers bar blenders and milkshake machines.
- Authorized Vita-Mix dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vita-Mix 015290 juicers bar blenders and milkshake machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vita-Mix 015290 6 Inch Board Display Electric Stainless Steel with Faceplate
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | 015290 |
| Manufacturer Part # | 015290 |
| Height | 4" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix 015290 Length 3 3/8", 86 Mm, Width 6", 152 Mm, Voltage 120 V Ac, Includes # 212-1060 Face Plate 4 Screws, Instructions Included Y
