RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake aftermarket walk-in refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Nor-Lake units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Nor-Lake 015126 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 015126 2 Inch Stainless Steel Pivot Bracket for Nor-Lake Units
| Fits with Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 015126 |
| Manufacturer Part # | 015126 |
| Height | 4" |
| Width | 2" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 015126 Pivot Bracket Top Right Hand Bottom Left Hand, Norlake Lr-152 Lr-192 Lr-283 Nf241 Nf522 Nf803 Nr241, Nr522sss/0 Nr803
