RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 01512.0000 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 01512.0000 Lock Washer Ext T Zinc Pl Corrosion Resistant Metal Fastener
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 01512.0000 |
| Manufacturer Part # | 01512.0000 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 01512.0000 Lock Washer Ext T #10 Zinc Pl
