Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vita-Mix juicers bar blenders and milkshake machines.
- Authorized Vita-Mix dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vita-Mix 015081 juicers bar blenders and milkshake machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vita-Mix 015081 8 1/4 Inch Cover Door clear polycarbonate with handle
| Manufacturer | Vita-Mix |
|---|---|
| Model Number | 015081 |
| Manufacturer Part # | 015081 |
| Height | 13.3" |
| Width | 12.1" |
| Depth | 24.2" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vita-Mix 015081 Color Clear, Material Polycarbonate, Width 8 1/4", 210 Mm, Height 11 1/2", 292 Mm, Includes Handle, Depth 7", 178 Mm
