Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass 014949-45 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass 014949-45 1 Inch Hose Stop Kit with Fasteners and Stainless Steel
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 014949-45 |
| Manufacturer Part # | 014949-45 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 014949-45 Hose Stop Kit With Fasten Ers 3/8" Hose