FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 014052 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 014052 4.25 Inch Stainless Steel Actuator with Durability and Precision
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 014052 |
| Manufacturer Part # | 014052 |
| Height | 3.45" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 16.35" |
| Weight | 5.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 014052 Actuator #51 Fpc/cfpc
