Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim mixer parts and accessories.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim -013918 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim -013918 0.5 Inch Container Support Screw with Knob for Waring Mixers
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | -013918 |
| Manufacturer Part # | -013918 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim -013918 Container Support Screw, (knob W/stud), Waring Bar Mixer Dmc10 Dmc10x Dmc160 Dmc180, Dmc180dc Dmc180g, Dmc180gdc Dmc180gm Dmc180gmdc Dmc20 Dmc200 Dmc201, Dmc201car Dmc201dc Dmc201ss Dmc207 Dmc260 Dmc280gm, Dmc60 Dmc90 Dmc90m Dmx200 Dmx201 Dmx201dc Dmx25, Mbc150
