RestaurantSupply.com is your trusted source for Blakeslee commercial dishwashers.
- Authorized Blakeslee dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blakeslee 01385 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blakeslee 01385 20qt Dough Hook Stainless Steel for 20qt Mixers
| Manufacturer | Blakeslee |
|---|---|
| Model Number | 01385 |
| Manufacturer Part # | 01385 |
| Height | 4.45" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 13.05" |
| Weight | 2.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blakeslee 01385 Dough Hook 20qt