RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 01382.0000 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 01382.0000 Stainless Steel Machine Screw 6 32x.38 Corrosion Resistance
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 01382.0000 |
| Manufacturer Part # | 01382.0000 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 01382.0000 Screw Trh Sltd Sst 6 32x.38