Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Moffat 013520 Lamp Holder 3 Inch OEM Durable Plastic with Corrosion Resistance
Item:
#1506818
Technical details
| Manufacturer | Moffat |
|---|---|
| Model Number | 013520 |
| Manufacturer Part # | 013520 |
| Height | 2.85" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.85" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Moffat 013520 Lamp Holder 3 Inch OEM Durable Plastic with Corrosion Resistance
About this item
Product Details
Product Details
Moffat 013520 Lamp Holder
