RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 01335L coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 01335L 0.65 Inch Chromed Tap Shaft Electric Espresso
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 01335L |
| Manufacturer Part # | 01335L |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 01335L Chromed Tap Shaft Esp 220v Spa
