Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0131F00041S OEM Blower Motor Electric Air Cooled for HVAC
Item:
#1479814
Technical details
| Manufacturer | Goodman Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 0131F00041S |
| Manufacturer Part # | 0131F00041S |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 12.65 lbs |
| Weight | 12.65 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0131F00041S OEM Blower Motor Electric Air Cooled for HVAC